כידון - מבדקי חדירה

הנדסה חברתית

מחלקת סוגסטיה דיגיטלית - הנדסה חברתית -
צוות המניפולטרים שיגרום לכל אחד ואחת ללחוץ על משהו, להוריד משהו, לדבר עם מישהו, לחבר משהו, לשלוח לנו משהו, למסור לנו משהו וזאת בתום לב במסגרת החוק. המחלקה עובדת באינטגרציה מלאה עם מחלקת פלזים, המספקת מידע ומקורות רלוונטים לאנשי המחלקה וזאת בכדי לבנות מסגרת טכנולוגית עבור היעד או המטרה, משם הדרך סלולה לתחבולות יחודיות לנו המבוססות על סוגסטיה דיגיטלית.

מחלקת הנדסה אנושית מבצעת גם בדיקות חדירות פנימיות וזליגת מידע במוסדות וארגונים ע״י חדירה פיזית של אנשי הצוות למקום מבלי להפריע ליום העבודה, במטרה לבדוק גם גישה פיזית ל״ברזלים״ שרתי אכסון, עמדות משרדיות עם מחשבי מפתח, עמדות הלבנה, מחשבי בקרה, רשתות wifi ונקודות התמנשקות אחרות.

מחלקת הנדסה אנושית ו web מצוידת בסטודיו וידאו דיגיטל וצוות מעצבים ומפתחים, סטודיו שמשמש את אנשי הצוות המוכשרים להקמה של קמפיינים ותעמולת מסרים איכותית ומהירה עם תגובה ושינוי מיידים בהתאם להתרחשויות, בשילוב מעטפת של אתרים, פרופילים, בלוגים, ציוצים, פוסטים כתבות וידיעות וגם מחקרים אם צריך -הכל ברשת. פעולת השיטוי מייצרת סביבה דיגיטלית ריאליסטית אמיתית המאפשרת לנו ליצור קשרים, ולהציג מצג שווא תחבולתי בכדי לגרום למישהו לבצע פעולה לא אחראית בסביבת הארגון והעסק או כמענה וניטור התוקף לשם זיהוי המקור במסגרת לוחמת סייבר. הכל בכדי להשיג את המטרה.

Snow

KEYDON

צרו איתנו קשר, יעוץ ראשוני לא עולה כסף, שיחת טלפון, התכתבות במייל, מקסימום כוס קפה עליינו.

ליצירת קשר מאובטח בטלגרם לחץ כאן

Your message has been sent. Thank you!

שעות פעילות


כי גם לנו מגיע שתי דקות הפסקה
ראשון                                  00:01 - 23:59
שני                                      00:01 - 23:59
שלישי                                 00:01 - 23:59
רביעי                                  00:01 - 23:59
חמישי                                 00:01 - 23:59
שישי                                   00:01 - 23:59
שבת                                   00:01 - 23:59


אודות החברה


חברת כידון היא חברה טכנולוגית לכל דבר שהציבה לעצמה אתגר מתמשך בחקר של נסיונות חדירה למערכות מחשוב, תקשורת ומערכות מידע, מנגנוני שליטה ובקרה נפוצים בתעשייה ולקוחות פרטיים, נכסים דיגטלים, נכסי מסחר ברשת, כידון פועלת במסגרת החוק ובמסגרת כללי הברזל המוסריים של חברת כידון .