כידון - מבדקי חדירה

מחלקת הבראה קיברנטית

מחלקת הבראה קיברנטית -
הבדל עצום בין הדרכות של מחלקת אבטחת המידע הדרכת הבקרה קיברנטית. לפרוץ זה לא הכל, אין יותר מתיש מנסיון חדירה לארגון שעובדיו מודעים היטב לאיומים מהרשת הקיברנטית המתבטאים בהכרה של דרכי הגישה, יכולת בסיסית לזיהוי מתודות, תודעת מניעה וזהירות.
תהליך הבראה הוא תוצר מסקנות ברורות ועובדתיות הרלוונטים לארגון שבוצע בו המבדק.
תהליך ההבראה מוצע לחברות המעסיקות מספר רב של עובדים או צוותים מצומצמים שב 90% מהמקרים אנו נחרדים לראות את קלות הראש ואת תפיסת העובדים לגבי ביטחון מידע קיברנטי בארגון.
שכבת החדירה החלשה ביותר היא הרכיב האנושי בארגון.
לאחר מבדק החדירה והיערכות מחדש, אנו מציעים תוכנית מפגשים עם כלל עובדי החברה הזוטרים והבכירים להדרכה מקצועית חוויתית ומרתקת.
הדו״ח יעבור אבחנה וניתוח של מומחית בתחום, ובהתאם למסקנות נבנה תוכנית מפגשים ממוקדת את התהליך תלווה מורן שדה מרצה בכירה, בכירה לשעבר במטה הסייבר והסיגינט במשרד ראש הממשלה, מרצה בתחום הנדסה אנושית ומניעת חדירות בארגונים. בעלת הכשרה לעבודה וגישור עם עם עובדים ארגוניים והון אנושי. המרצה מגיעה עם ארגז כלים מוכן ומותאם לעובדים וזאת לאחר הסקת מסקנות מהבדק שנערך בחברה/ארגון, המרצה תציג לעובדים את החולשות שנמצאו בארגון באופן מוחשי וויזואלי. תציג את הדרכים למניעתם, תסביר להם על תרחישים אפשריים
תכיר להם שיטות לזיהוי מתקפות סייבר ועוד מספר נושאים:
מאפייני חדירה לרשת ארגונית
חלוקה וקטגוריות של איומים וכלים זדוניים
סביבת האקר ודרכי חשיבה
תהליכי חדירה ואמצעי תקשורת
הנדסה אנושית - חשיפה של צתודות ושיטות לשיטוי ברשת
ניהול ופיצוח סיסמאות
אומדן ערך הנכס הדיגיטלי של הארגון
אודות הרגולציה בענף.
הסרת מכשולים ופיזור המיסוך סביב המושג סייבר,
תוצאות הסדנה מרשימות, המרצה מצליחה בעזרת עובדות להקים נדבך נוכח וכמעט מוחשי בעיני העובד ומשנה את תפיסתו כי ניהול סיכוני סייבר הוא נושא בעל משקל חשוב בדיוק כמו הניהול הפיננסי בחברה או בארגון, כמו הניהול הלוגיסטי שמניע את החברה, כמו מחלקת אבטחת מידע וכמו פרסום ושיווק - סייבר הוא האיום על כל אלו.
ההרצאות הם מרתקות ומעשירות מאוד גם מעבר לצרכים של הארגון, מורן שדה תעשה סדר במושג סייבר ובמושגים הסובבים אותו, זאת ע״י מקורות מהימנים המבוססים על מחקר, ניסיון, ומה שקורה ויקרה כבר מחר…
ניתן לנטר ולרענן את תוצאות הסדנה באופן תקופתי, ע״י שימוש במבדקי חדירה ממוקדים בשכבת עובדי החברה ומערכות היקפיות.

בדיקה חודשית כתהליך מניעה בריא -
כדאי לנקוט בתהליכי מניעה לפני עוגמת נפש או הפסד כלכלי גדול, חדירת האקרים לגניבת רעיונות, מקורות כספיים, וסתם כאלו ונדליסטים מתרחשים בלחיצת כפתור, פשוטו כמשמעו. עדיף שאנחנו נגלה את החולשות במסגרת מבוקרת ומוגנת משפטית מאשר שאחרים יעשו את זה. החולשה קיימת זה רק עניין של זמן…

תהליך המניעה הוא חיסכון עצום של משאבים וכסף הבא לידי ביטוי בימים ושעות עבודה של הארגון, תהליך יצור שיכול להפסיק לכמה שעות טובות עד שמחלקת מערכות המידע תעבור להתאוששות, מאגרי מידע חשובים כגון פרטי לקוחות, לידים, מוצרי מכירה, עד השגיבוי יחזור לפעולה מספק האכסון, הסיכון והחשיפה לתביעות הוא עצום. היכולת היום לפגוע בחומרת שרתים והתקני אכסון מלאים הוא נזק שאין לו הערכה כספית.

הנזקים הנגרמים בדירוג בגוגל ורשתות חברתיות, בעיית התחזות ו netscam התחזות לחברה או מותג ברשת ופגיעה בשם הטוב ובמותג ע״י העובדה שמישהו הצליח לפגוע בחוסן הקיברנטי של המותג ״וחטף״ אותו. וע״י כך ״נציגי״ המותג יפיצו ידיעות כוזבות או פוגעות בצרכני המותג, במשקיעים, ביחסי הציבור ובעובדים. כופרה - נעילה בהצפנה גבוהה של מערכות הפעלה ומערכות ניהול מידע וסחיטה כספית ע״י הפורץ. ריגול כחול bluespy - הוא מושג המורכב ממספר שיטות לריגול שקט מאוד במערכות תקשורת ומערכות מידע מבלי יכולת לזהות את זליגת המידע, הסנפה, ניתוב או האזנה. לעיתים שיטה אחת נפוצה רצה במערכות כמסך עשן הממסך תוכנה מורכבת אחרת שמוטמעת היכן שהוא. זה יכול להיות כל המידע של הארגון וזה יכול להיות ספציפית ממחלקה מסויימת. מניעת ריגול קיברנטי בארגון דורש את מעורותם של העובדים בנושא, עובדים עירניים ועקביים אחר כללי זהב ותקנות ימנעו ריגול ונזק כלכלי לארגון.

Snow

KEYDON

צרו איתנו קשר, יעוץ ראשוני לא עולה כסף, שיחת טלפון, התכתבות במייל, מקסימום כוס קפה עליינו.

ליצירת קשר מאובטח בטלגרם לחץ כאן

Your message has been sent. Thank you!

שעות פעילות


כי גם לנו מגיע שתי דקות הפסקה
ראשון                                  00:01 - 23:59
שני                                      00:01 - 23:59
שלישי                                 00:01 - 23:59
רביעי                                  00:01 - 23:59
חמישי                                 00:01 - 23:59
שישי                                   00:01 - 23:59
שבת                                   00:01 - 23:59


אודות החברה


חברת כידון היא חברה טכנולוגית לכל דבר שהציבה לעצמה אתגר מתמשך בחקר של נסיונות חדירה למערכות מחשוב, תקשורת ומערכות מידע, מנגנוני שליטה ובקרה נפוצים בתעשייה ולקוחות פרטיים, נכסים דיגטלים, נכסי מסחר ברשת, כידון פועלת במסגרת החוק ובמסגרת כללי הברזל המוסריים של חברת כידון .