כידון - מבדקי חדירה

חשוב לנו להציג את עצמנו באופן אישי, חדירה לתוכן הדיגיטלי ולמאגרי מידע היא פעולה שדורשת אחריות ואמינות. הצוות המקצועי המרכזי ממדר את המידע ואת דרכי הפעולה על מנת לשמור על המידע של הלקוח ועל היכולות והידע המקצועי של כידון. אינטרס הדדי לנו וללקוח. אז אלו האנשים שמובילים את כידון עם הצצה קלה גם לחיים האמתיים ☺ אמינות והוגנות.צוות חדירה

סהר אביטן
מייסד שותף ב keydon -

איש קוד פתוח עם ראש פתוח, מוזיקאי יצירתי מומחה חדירה למערכות מחשוב ורשתות וניתן לומר- כל מה שמחובר לרשת או זורק אות אלחוטי. מפתח מערכת keydon ומנכ״ל טכנולוגיות בכידון. מחפש תמיד את המכשול לפני שהוא צץ ומכין דרכי פעולה לפיתרון והסרת מכשולים. חי את עולם הקוד ויוצק לתוכו יצירתיות ודרכי חשיבה שונות ולא מקובלות בעולם הקיברנטי. בוגר יחידה בשייטת 13, עסק בלוחמה אלקטרונית קדמית, בעל השכלה והתמקצעות באינטגרציה של מערכות מחשוב ואלקטרוניקה. שיתף פעולה במספר חקירות סייבר עם הרשויות. סטודנט לתואר ראשון מדעי המחשב, מנהל את קהילת סייבר ישראל בטלגרם ולא מפסיק ללמוד וללמד דור חדש של בודקי חדירה. סהר מרצה למבדקי חדירה במסגרת רגולטורית וחוקר מערכי הגנה נפוצים במשק, רכיבי רשת ואבטחת מידע.
ידע נרחב בשפות תכנות הבאות : html, php, css, sql, js, java, c, python
ובמקביל כותב שר ומלחין דברים נפלאים.

דותן איפרגן
מייסד שותף ב keydon -

חי את הרשת עוד מתחילת שנות ה ,90 בחיים כפולים - בבוקר מעצב מדיה ורעיונאי, מרצה ומנהל בית הספר להנדסאי תוכנה סייבר מה״ט ומסלולי הנדסאי עיצוב מדיה ב yadata atid. בעלים של חברת oneshot סטודיו לעיצוב דיגיטלי, וידאו וסייבר מארקטינג. בלילות חוקר ולומד מקורות ברשת בתחומי חדירה למערכות שונות, שפות, כלים, שיטות בהנדסה חברתית וניתוב דעת קהל ברשת. מחפש אחר הדבר הנכון שיתאים לפיתוח הכלי הבא עבור כידון. מנהל וחבר במספר קהילות וותיקות ברשת ובמקורות אחרים. במשך עשור עבד בחברות פיתוח ומדיה בעולם ולמד באנגליה ובארצות הברית. חקר את רשתות הדארקנט freenet, zeronet, tor, irc, במסגרת הלימודים ובפרויקט עירוב שרתים ותחקור חבילות מידע בניסיון לנתח תעבורת נתונים וקוד ברשתות הדארקנט. הקים ותכנן את מעבדת ״סלע״ לבדיקות חדירות בעמדות קצה שונות בזמן אמת ולחקר מערכות אבטחת מידע נפוצות במשק. היה ממובילי קהילת ההאקינג הראשונה בישראל באמצע שנות התשעים. ניהל פרויקטים באינטגרציות של מערכות עבודה, בעל ניסיון בכל סביבת עבודה: קוד ופיתוח, מדיה, תקשורת נתונים וניהול מערכות מידע, ניהול מערכות מחשוב בתעשייה, פיתוח web, AutoDesk , Adobe, IT Microsoft, Sisco ,RedHat. בסוף היום ובזמן שאין לו הוא מגייס את כל היכולות… ואת כל החברים להתנדב, להשתתף וליצור קמפיינים יצירתיים ומחאתיים בכדי ליצור אומנות ודעת קהל חיובית ברשת עבור השכבות החלשות בפריפריה, זיהום האוויר והים ולאלו שאין להם דרך לומר או לצעוק.

תום מלכה
חוקר במחלקת "פל-זים" פיתוח למידה - זיהוי ומחקר. keydon -

מומחה בהנדסה חברתית, מחובר למעמקי הרשת ומעודכן בכל הדברים החמים בענף.
בין היתר, תום משמש כאחראי תוכן בבלוג של החברה, כתרומה חזרה לקהילה, תום וצוות הכתבים האיכותי מגישים מידע מעולם הסייבר לציבור בשפה העברית..

Snow

KEYDON

צרו איתנו קשר, יעוץ ראשוני לא עולה כסף, שיחת טלפון, התכתבות במייל, מקסימום כוס קפה עליינו.

ליצירת קשר מאובטח בטלגרם לחץ כאן

Your message has been sent. Thank you!

שעות פעילות


כי גם לנו מגיע שתי דקות הפסקה
ראשון                                  00:01 - 23:59
שני                                      00:01 - 23:59
שלישי                                 00:01 - 23:59
רביעי                                  00:01 - 23:59
חמישי                                 00:01 - 23:59
שישי                                   00:01 - 23:59
שבת                                   00:01 - 23:59


אודות החברה


חברת כידון היא חברה טכנולוגית לכל דבר שהציבה לעצמה אתגר מתמשך בחקר של נסיונות חדירה למערכות מחשוב, תקשורת ומערכות מידע, מנגנוני שליטה ובקרה נפוצים בתעשייה ולקוחות פרטיים, נכסים דיגטלים, נכסי מסחר ברשת, כידון פועלת במסגרת החוק ובמסגרת כללי הברזל המוסריים של חברת כידון .